K veci: Koalícia by mala schváliť tzv zákon LEX Harabin

K veci: Koalícia by mala schváliť tzv zákon LEX Harabin | /slovensko.rtvs.sk | 05. 09. 2019 |

Téma a hosť:

Koalícia by mala schváliť tzv zákon LEX Harabin
Elena Berthotyová - členka súdnej rady

http://radio-arch-pp.stv.livebox.sk/a520/00/0020/002021/00202147-1.mp3

Komentujte

0
s podmienkami použitia.
 • Hosť (Dalibor Kotacka)

  A čo tak "LEX Kotacka" ??? Keď som bol v r. 2000 deportovaný z USA na Slovensko , americkí agenti porušili so súhlasom slovenskej vlády Ústavu SR v čl.23(4) , akoby sa nechumelilo .
  Kontaktoval som všetkých poslancov Národnej Rady v snahe upraviť spomínaný článok tak , aby iný štát nesmel deportovať občana ako pytlík zemiakov a zničiť mu tak rodinu, ako sa v mojom prípade aj stalo .
  Nedostal som od nikoho ani len odpoveď na Email , nie to ešte odpoveď na nastolený problém , svedči to o úrovni a charaktere tých "bojovníkov" o svoje teplé miestečka !!!
  Po konštatácii súdu ešte v r. 2012 , ktorý sice povedal , že nárok na odškodné je premlčaný , ale dal mi za pravdu vo všetkých mojich tvrdeniach, došlo k situácii ROZPORU s USTAVOU !!
  Nešlo by pritom o zmenu kvôli jedinej osobe , takých prípadov už bolo množstvo bez odporu zo strany tohoto štátu , v ktorom si Američania robia so Slovákmi , čo sa im len zachce .

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Dokumenty Externé K veci: Koalícia by mala schváliť tzv zákon LEX Harabin

Kontakt

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

Naši partneri