Language Switcher

Vyberte váš jazyk

video.sme.sk | Miroslav Gupka, Zuzana Kovačič Hanzelová

“Konkrétne ten prípad (pozn. redakcie: sudkyne Záleskej) som si pozerala, a žiadne pochybenie som tam v postupe sudkyne nenašla. Pochybenie tam jednoznačne nie je. A sú na to aj vecné dôkazy, takže to, čo sa okolo toho spustilo, je podľa mňa útok. Naozaj,” hovorí nová ministerka spravodlivosti Jana Dubovcová o útokoch na sudkyňu Pamelu Záleskú, že údajne nedovolila na súde obžalovanému, aby si pichol inzulín.

“Maroš Žilinka do toho v prípade úniku odposluchov vyšetrovateľov okolo Jána Čurillu mal vstúpiť, či neprišlo k spáchaniu trestného činu. Prokuratúra by sa na to určite mohla pozrieť,” hovorí ministerka Dubovcová o nahrávkach z odpočúvaní vyšetrovateľov, ktoré unikli a Smer ich často púšťa na tlačových konferenciách.

Čo čaká ľudí od júna na súdoch, keď sa spustí súdna reforma? Ako sa pozerá na registrované partnerstvá? Aký má názor na zrušenie paragrafu 363? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministerkou spravodlivosti v úradníckej vláde Ľudovíta Ódora Janou Dubovcovou.

https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy83ODA0OWQ5MC9wb2RjYXN0L3Jzcw

Na našej webovej stránke používame cookies. Niektoré z nich sú nevyhnutné pre fungovanie stránky, zatiaľ čo iné nám pomáhajú zlepšovať túto stránku a používateľské prostredie. Môžete sa sami rozhodnúť, či chcete cookies povoliť alebo nie. Upozorňujeme, že pri odmietnutí možno nebudete môcť využívať všetky funkcie stránky.